D55342K07B274DMWSV
MFR.Part #
D55342K07B274DMWSV
JLCPCB Part #
C4285679
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount