CW0108R200KE733
MFR.Part #
CW0108R200KE733
JLCPCB Part #
C1819777
Description
13W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS