CW010R8200KE733
MFR.Part #
CW010R8200KE733
JLCPCB Part #
C1820284
Description
-65℃~+350℃ 13W 820MΩ Wirewound Resistor ±10% ±90ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS