CW01030K00KE733
MFR.Part #
CW01030K00KE733
JLCPCB Part #
C3544180
Description
-65℃~+350℃ 13W 30kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS