CRCW2512510KJNEG
MFR.Part #
CRCW2512510KJNEG
JLCPCB Part #
C4081861
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS