CRCW251227K0FKTG
MFR.Part #
CRCW251227K0FKTG
JLCPCB Part #
C2147696
Description
-55℃~+155℃ 1W 27kΩ 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount