Y16902R00000B9L
MFR.Part #
Y16902R00000B9L
JLCPCB Part #
C1487650
Description
-55℃~+150℃ 2Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS