ERL2053R600FKEK500
MFR.Part #
ERL2053R600FKEK500
JLCPCB Part #
C3518590
Description
-65℃~+175℃ 500mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors