CRCW1210220RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1210220RJNEAHP
JLCPCB Part #
C4202840
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS