CRCW0805237RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805237RFKTB
JLCPCB Part #
C4194376
Description
-55℃~+155℃ 125mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount