RNC60H9200BSM23
MFR.Part #
RNC60H9200BSM23
JLCPCB Part #
C3448476
Description
-65℃~+175℃ 250mW 920Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors