CRCW0603200RJNEC
MFR.Part #
CRCW0603200RJNEC
JLCPCB Part #
C4027328
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS