CRCW04024R22FKTD
MFR.Part #
CRCW04024R22FKTD
JLCPCB Part #
C4309347
Description
-55℃~+155℃ 4.22Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount