CP002022R00JE66
MFR.Part #
CP002022R00JE66
JLCPCB Part #
C19450475
Description
-65℃~+275℃ 20W 22Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS