CP00102R000JE313
MFR.Part #
CP00102R000JE313
JLCPCB Part #
C1423149
Description
-65℃~+275℃ 10W 2Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS