CP00101K300KE66
MFR.Part #
CP00101K300KE66
JLCPCB Part #
C19397613
Description
-65℃~+225℃ 1.3kΩ 10W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS