Y0786121R000B9L
MFR.Part #
Y0786121R000B9L
JLCPCB Part #
C1468547
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 121Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS