CP00075R600KE663
MFR.Part #
CP00075R600KE663
JLCPCB Part #
C3545973
Description
-65℃~+275℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS