CP00055R600KE663
MFR.Part #
CP00055R600KE663
JLCPCB Part #
C1401167
Description
-65℃~+275℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS