CP00075K600KE663
MFR.Part #
CP00075K600KE663
JLCPCB Part #
C3555939
Description
-65℃~+225℃ 5.6kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS