Y174631K3000Q0R
MFR.Part #
Y174631K3000Q0R
JLCPCB Part #
C4231356
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 31.3kΩ 400mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount