CP00025R100KE66
MFR.Part #
CP00025R100KE66
JLCPCB Part #
C19427187
Description
-65℃~+275℃ 2W 5.1Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS