CP0005510R0KE663
MFR.Part #
CP0005510R0KE663
JLCPCB Part #
C1401531
Description
-65℃~+225℃ 510Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS