Y00621K37000T9L
MFR.Part #
Y00621K37000T9L
JLCPCB Part #
C1479877
Description
-55℃~+125℃ 1.37kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS