CP00052R200KE663
MFR.Part #
CP00052R200KE663
JLCPCB Part #
C1401132
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS