CMF709K1000JKEK
MFR.Part #
CMF709K1000JKEK
JLCPCB Part #
C1420417
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS