CMF6057K600FHRE70
MFR.Part #
CMF6057K600FHRE70
JLCPCB Part #
C1774387
Description
1W 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors