CMF6068R000FKRE64
MFR.Part #
CMF6068R000FKRE64
JLCPCB Part #
C1780642
Description
-55℃~+175℃ 1W 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors