CMF60121R00FKRE64
MFR.Part #
CMF60121R00FKRE64
JLCPCB Part #
C3362115
Description
-55℃~+175℃ 121Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors