CMF6011K500FKRE70
MFR.Part #
CMF6011K500FKRE70
JLCPCB Part #
C3486392
Description
-55℃~+175℃ 11.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors