CMF6011K300FKRE70
MFR.Part #
CMF6011K300FKRE70
JLCPCB Part #
C1776069
Description
-55℃~+175℃ 11.3kΩ 1W Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors