CMF6011K300FKR670
MFR.Part #
CMF6011K300FKR670
JLCPCB Part #
C3461238
Description
-55℃~+175℃ 11.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors