CMF5542K200BEBF
MFR.Part #
CMF5542K200BEBF
JLCPCB Part #
C1422279
Description
-55℃~+175℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors