CMF5022K000JNEK
MFR.Part #
CMF5022K000JNEK
JLCPCB Part #
C1420206
Description
-55℃~+175℃ 22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS