CA4054R1000KR05
MFR.Part #
CA4054R1000KR05
JLCPCB Part #
C3538228
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2.16W Wirewound Resistor ±10% ±600ppm/℃ 插件,D3.6xL14mm Through Hole Resistors