CA40503R000KS73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA40503R000KS73
JLCPCB Part #
C1804843
Package
Plugin,D3.6xL14mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 3Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D3.6xL14mm Through Hole Resistors