CA000251R00KS73
MFR.Part #
CA000251R00KS73
JLCPCB Part #
C1788066
Description
-65℃~+275℃ 2W 51Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors