CA000251R00KS70
MFR.Part #
CA000251R00KS70
JLCPCB Part #
C3498180
Package
Plugin,D4.3xL16mm
Description
-65℃~+275℃ 2W 51Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors