BZX884B10L-HG3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX884B10L-HG3-08
JLCPCB Part #
C3728630
Package
DFN1006-2A
Description
1 Independent 10V 150Ω 200nA@7V 20Ω 300mW 9.8V~10.2V ±2% DFN1006-2A Zener Diodes ROHS