BZW04-154-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-154-E3/54
JLCPCB Part #
C3705868
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1.6A 154V 171V 1uA 246V 400W TVS Unidirectional DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS