BZW04-154HE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-154HE3/54
JLCPCB Part #
C1979709
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.6A@10/1000us 154V 189V 1uA 246V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS