VSSR1603221JUF
MFR.Part #
VSSR1603221JUF
JLCPCB Part #
C6604375
Description
100mW 16 220Ω 8 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-16-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS