BZD27B62P-HE3-18
MFR.Part #
BZD27B62P-HE3-18
JLCPCB Part #
C5565606
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1uA@47V 60.76V~63.24V 62V 800mW 80Ω DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS