BZD27B100P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27B100P-M3-18
JLCPCB Part #
C7092877
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 1uA@75V 200Ω 800mW 98V~102V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS