BFC241871504
MFR.Part #
BFC241871504
JLCPCB Part #
C3791556
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 150nF 25V、250V ±2% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS