BFC238360332
MFR.Part #
BFC238360332
JLCPCB Part #
C3790515
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS