BFC238301684
MFR.Part #
BFC238301684
JLCPCB Part #
C3803212
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS