BFC237945204
MFR.Part #
BFC237945204
JLCPCB Part #
C3810160
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 200nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS