BFC237934365
MFR.Part #
BFC237934365
JLCPCB Part #
C3782162
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 3.6uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS