C4AQHLU5100P19J
MFR.Part #
C4AQHLU5100P19J
JLCPCB Part #
C3793257
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10uF 600V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS